Kayseri’nin ilk AVM–otel konsepti kapilarini açiyor!

Byz Garage AVM, Kayseri’nin en büyük balo salonu ve SPA’sına sahip, beş yıldızlı Delux Ommer Hotel ile birlikte açılıyor

Kayseri’nin ilk AVM–otel konsepti kapilarini açiyor!

25 Ocak 2013 / emlakwebtv
Kayseri’de ilk defa alışveriş merkezi ile iş dünyasının ihtiyaçlarını birlikte çözümleyen bir model geliştiren Byz Garage AVM, günümüzün tempolu yaşantısına cevap veren sosyal aktivite olanaklarını müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bol ürün çeşidiyle hipermarketi, teknolojik ürünlerin bulunabileceği elektronik marketi, altı salonlu sinema kompleksi ve yerli / yabancı markaların mağazaları ile alışverişi keyfi sunuyor.

5 Yıldızlı Bir Şehir Oteli: Delux Ommer Hotel           
Kayseri halkının misafirperverliğinin bir göstergesi olan 186 odalı Delux Ommer Hotel, gerek iş gerekse turistik seyahatlerde, beş yıldızlı otel hizmeti bekleyen konuklarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Konuklarını sıcak bir atmosferle karşılayacak olan Delux Ommer Hotel, 177 delüks odası ve 9 suiti, açık mutfağı ile Kayseri’de bir ilke imza atan restoranı, lobi barı ve 7 adet toplantı salonu ile misafirlerini ağırlayacak.
Ziyaretçilerine beklentilerinin üzerinde bir yaşam merkezi sunmayı amaçlayan Byz Garage AVM, Kayseri’nin en yeni beş yıldızlı oteli olan Delux Ommer Hotel ile birlikte gerek otel misafirlerine,  gerekse Kayserililere üst düzey bir hizmet sağlayacak. Proje 23 Mart 2013 tarihinde kapılarını açacak.