Kayseri'nin kalbinde: İpek Diamond

İpek Mobilya'nın, Altınok Kardeşler'in sinerjisiyle oluşturduğu İpekar İnşaat, ilk iddialı projesini Kayseri'de hayata geçirmeye hazırlanıyor

Kayseri'nin kalbinde: İpek Diamond

İpek Mobilya'nın, Altınok Kardeşler'in sinerjisiyle oluşturduğu İpekar İnşaat, ilk iddialı projesini Kayseri'de hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kayseri'nin en prestijli bölgesinde inşa edilecek olan İpek Diamond, 13 katlı üç rezidans bloğunda 4+1 olarak tasarlanan dairelerden oluşacak.

İpek Diamond
240 ve 280 metrekarelik büyüklüklere sahip dairelerin tamamının akıllı ev modeli konseptine uygun olarak tasarlandığı İpek Diamond'da toplam 120 daire yer alacak. İpek Diamond, kapalı otoparkı ve vale hizmetiyle de dikkat çekiyor. 7/24 güvenlik hizmetinin olduğu projede sosyal donatılar, Cadde üstü mağazaları, kafeler, restoranlar, çeşitli dinlence ve eğlence alanları yer alıyor.

İpek Diamond-Kayseri

Çevre dostu proje
Çevre dostu bir anlayışın ürünü olan peyzaj planıyla da dikkat çeken İpek Diamond; yeşil alanları, yürüyüş yolları, basketbol sahaları, fitness salonu gibi sağlık yatırımlarına da sahip. Çocuklara ayrı bir önem verilen İpek Diamond'da, kapalı ve açık oyun alanları bulunacak.