KDV avantajı Eclipse Maslak'ta satışları katladı

Artaş İnşaat’ın Maslak’ta inşasına devam ettiği Eclipse Maslak’ta sunulan ekonomik fiyatlar ve cazip ödeme planları da 18 Şubat’a kadar devam ediyor

KDV avantajı Eclipse Maslak'ta satışları katladı

6 Şubat 2013 / emlakwebtv
Avrupa Konutları markasının ayrıcalıklarını Maslak’a taşıyan Eclipse Maslak’ta, yüzde 1 KDV ile satışlar devam ediyor. KDV artırımının dışında kalan projede 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

İnşa ettiği tüm konut projelerinde erken teslimler ve yüksek prim oranlarıyla konut sektörünün öncü firmalarından Artaş Grup’un Eclipse Maslak projesi de yoğun talep görüyor. KDV artırımından etkilenmeden, yüzde 1 KDV ile satışların devam ettiği projede 307 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlar da 18 Şubat’a kadar devam edecek.

550 konut, 44 ofis ve ticari alandan oluşan Eclipse Maslak ayrıcalıklı özellikleri ve konumuyla dikkat çekiyor.

Projenin her zevke hitap eden daire seçenekleri arasında 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’ler yer alıyor. 307 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulan Eclipse Maslak’ta 60 aya adar yüzde 0,76, 120 aya kadar ise yüzde 0,78 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

22 bin metrekare alana inşa edilen Eclipse Maslak finans dünyasına, ülkenin en başarılı kurumlarının yönetim merkezlerine, İstanbul’un renkli yaşam alanlarına ve vazgeçilmez Boğaziçi’ne komşu bir noktada bulunuyor.

Proje Bilgisi: Eclipse Maslak