Kelebek 2014 hedeflerini aştı

Kelebek mobilya, son 6 ayda yüzde 80 oranında büyüme sağladı

Kelebek 2014 hedeflerini aştı

14 Haziran 2014/Emlakwebtv
Geçtiğimiz Nisan ayında 45 açılış gerçekleştirerek bayileşme sürecini hızlandıran Kelebek; 2014 yılı için belirlenen yüzde 70'lik büyüme hedefini aştı. Toplu mağaza açılışların ardından, halen Türkiye’nin birçok bölgesinde bayileşme sürecini aralıksız sürdüren Kelebek yüzde 80'lik bir büyüme sağladı.

10-11 Haziran tarihlerinde Sapanca’da önde gelen bayileri ile bir araya gelen Kebebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük; Kelebek’in 6 ayda gerçekleştirdiği çalışmalarla Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobilya ve mutfak markası olduğunu vurgularken, “Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan bir kuruluş olarak, açtığımız her mağazanın, hem markamıza, hem de bulunduğumuz bölgeye ve ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Yalnızca yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında da önemli çalışmalarda bulunuyoruz. Bugün Türkiye’de toplam 121 mağaza ile faaliyet gösteren bir marka olarak; bu yıl sonuna kadar mobilya mağazası sayısını 100’e, mutfak mağazası sayısını ise 60’a çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

Yıllardır farklı beğeniler için ürettiği oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odaları ve mutfak modelleri ile her yaştan kullanıcının beğenisini kazanan Kelebek; çok özel tasarımlara sahip tüm serilerini, Türkiye’deki mağazalarının yanı sıra, dünyanın seçkin şehirlerindeki showroom’larında tüketicilerin beğenisine sunuyor.