Kelebek Adıyaman'da!

Kelebek Mobilya’nın yeni mağazacılık konseptiyle Adıyaman’da faaliyete geçirdiği son showroom’u da törenle hizmete açıldı

Kelebek Adıyaman'da!

Türkiye’nin köklü markası Kelebek’in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı sürüyor. Kelebek Mobilya’nın yeni mağazacılık konseptiyle Adıyaman’da faaliyete geçirdiği son showroom’u da törenle hizmete açıldı.

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek; bu yıl gerçekleştirdiği açılışlarla hızlı bir büyümeye imza atıyor. Sadece Nisan ayı içinde toplam 45 açılış gerçekleştirerek mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyen Kelebek’in, yeni mobilya ve mutfak mağazaları birer birer hizmete açılıyor. Son olarak Adıyaman’da faaliyete geçen Kelebek Mobilya mağazasının açılışı, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Adıyaman Eski Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, MÜSİAD İl Başkanı Şerif Yıldırım, Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Adıyamanlılar’ın öncelikli tercihi haline geleceğiz
Kelebek’in mağazalaşma atağının devam edeceğini belirten Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, “Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan bir kuruluş olarak, açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de bulunduğumuz bölgeye ve ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Bölgedeki bayi ağımızla Adıyamanlılar’ın öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Hedef 155 mağaza
74’üncü mobilya mağazasının açılışını Adıyaman’da gerçekleştiren Kelebek Mobilya; mağaza sayısını ay sonuna kadar 80’e, yıl sonuna kadar da 95’e çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca yurt genelinde 50 olan Kelebek Mutfak mağazası sayısının da 60’a çıkarılması planlanıyor.