Kelebek Anna serisini sunuyor

Kelebek Mobilya sede ve şık bir tarza sahip olan Anna serisini kullanıcıları ile buluşturuyor

Kelebek Anna serisini sunuyor

2 Temmuz 2014 / Emlakwebtv
Kelebek Mobilya, 90’lı yıllardan bu yana tüketicilerin beğenisini kazanan şık ve işlevsel tasarıma sahip ‘Anna’ ile kullanıcıları konforla buluşturuyor. Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek, ‘sade’ ve ‘kullanışlı’ konseptiyle hayata geçirdiği koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Yıllardır beğenilen kılıflı tasarımları ile gerçek bir Kelebek klasiği haline gelen ‘Anna’, yaşam alanlarında modern bir ambiyans yaratarak, yaz esintilerini evinize taşıyor.

Kaz tüyünden oluşan oturma ve sırt minderi ile kullanıcılara konfor sunan ‘Anna’, özel ürün içeriğinden dolayı terletme yapmadığı gibi dokusunda da bakteri barındırmıyor. ‘Anna’, kuru temizleme yapılabilen ‘tak-çıkar’ kılıfı ile kolay temizlik avantajı sunarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kelebek’in zarif çizgileriyle estetik mekanlar oluşturan ‘Anna’, birbirinden farklı renk alternatifi ve her zevke uygun seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Yıllardır farklı beğeniler için ürettiği oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odaları ile her yaştan kullanıcının beğenisini kazanan Kelebek; çok özel tasarımlara sahip tüm koleksiyonlarını, Türkiye’deki 85 mağazasının yanı sıra, dünyanın seçkin şehirlerindeki showroom’larında tüketicilerin beğenisine sunuyor.