Kelebek'in 2015 hedefi 200 mağaza

2014 yılının en hızlı büyüyen mobilya ve mutfak markası olan Kelebek, 2015 yılında mağaza sayısını 200'e çıkarmayı hedefliyor

Kelebek'in 2015 hedefi 200 mağaza

2014 yılının en hızlı büyüyen mobilya ve mutfak markası olan Kelebek, 2015 yılında mağaza sayısını 200'e çıkarmayı hedefliyor.

Bu yıl hedefimiz toplam 200 mağazaya ulaşmak
Kelebek olarak yalnızca yurtiçinde değil, aynı zamanda yurtdışında da önemli adımlar attıklarını belirten Kebebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, "2015 yılında Kelebek Mobilya mağaza sayısını 130'a, Kelebek Mutfak mağaza sayısını ise 70'e çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.

Müşterilerimize rahat alanlar sunuyoruz
Mobilya mağazacılığında yeterli ve elverişli bir teşhir alanı sunmaya önem verdiklerini belirten Ali Serdar Sorfük, Kelebek'in yeni mağazacılık yaklaşımıyla ilgili şunları söyledi: "Müşterilerimiz bir ürünü satın almadan önce yerinde deneyimlemek istiyor. Biz de Kelebek olarak müşterilerimizi rahat ettirecek, ürünü tüm ayrıntılarıyla rahatça inceleyebilecekleri bir alan sunma çabasındayız. Mobilya mağazalarımız, müşterilerimizin ürünleri birbirinden rahatlıkla ayırt edebileceği kalabalıktan uzak alanlar sunuyor. Kelebek Mutfak mağazamız ise kullanıcıya ve mekana özel tasarımlarla mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştürmek isteyen müşterilerimize hitap ediyor."

Kelebek, farklılık isteyen her yaş grubunun ilgisini çekiyor
Kelebek'in 'ulaşılabilir tasarım' yaklaşımıyla sunduğu oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odaları; başta evlilik hazırlığındaki çiftler, evini yenilemek isteyenler, çocuk odası kurmak isteyen aileler ve kendisine ait bir oda isteyen gençler olmak üzere, mobilyada farklılık isteyen tüm kullanıcıların ilgisini çekiyor.