Kelebek’in 79. yılında 79 mağaza

Kelebek’in bayi ağı, 2012’nin ikinci yarısında girdiği yeni yapılanma süreciyle beraber hızla gelişmeye devam ediyor

Kelebek’in 79. yılında 79 mağaza

19 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin en köklü mobilya markalarından Kelebek’in bayi ağı, 2012’nin ikinci yarısında girdiği yeni yapılanma süreciyle beraber hızla gelişmeye devam ediyor. Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Davut Doğan, “Kelebek’in 79’uncu yılını 79 mobilya mağazası ile taçlandırmayı hedefliyoruz. 2012’nin ikinci yarısından bugüne kadar mutfak dahil toplam 30 yeni mağaza açtık. Mevcuttaki 70 mobilya mağazamızın sayısını 79’a çıkaracak ve Kelebek’in 79. yaşını kutlayacağız” diyor.

Doğan: “Kelebek özlenen ve aranan bir marka”
Yaptığı açıklamada Kelebek’in oldukça köklü, hiçbir zaman çağın gerisinde kalmayan bir marka olduğuna değinen Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Davut Doğan; mobilya sektöründeki oyuncu sayısının günden güne artığının ancak Kelebek’in modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla hedeflediği genç kitleye her dönemde ulaşmayı başardığının altını çiziyor. Doğan, “Kelebek özlenen ve aranan bir marka... Klasikleşen çizgisiyle modern tasarımların harmanlandığı yeni ürün gamı oldukça beğenildi. Bu nedenle yaygınlığımızı artırmak ve artan talebi karşılamak bizim için önemli. Kelebek’i Türkiye’nin dört bir yanına götüreceğiz ve 79. yılımızda 79 yeni mobilya mağazasına ulaşacağız.” diyor.

Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından Kelebek Mobilya, mutfak ve mobilya ürünlerini farklı mağazalarda satışa sunuyor. Yenilenen mağaza konseptini ve ürünlerini birçok farklı şehirde tüketicisi ile buluşturmaya devam ediyor