Kelebek'in yeni ürünü 'Solis'

Kelebek Mobilya, yeni salon takımı 'Solis'i tüketicilerin beğenisine sunuyor

Kelebek'in yeni ürünü 'Solis'

Kelebek Mobilya, sade ve işlevsel ürün politikasının son ürünü Solis'i tüketicilerin beğenisine sunuyor. Solis salon takımı, 100'ü aşkın kolay temizlenen kumaş ve renk seçeneği içeriyor.

Ahşap renklerle Doğu'nun izleri
Kelebek’in geleneksel tarzını yansıtan ‘Solis’ salon takımı, ince ve sağlam ayak yapısı ile dikkat çekiyor. Kelebek’in, dört ana yönden esinlenerek ürettiği özel tasarımlarından ‘Solis’, koyu ahşap renkleriyle Doğu’nun izlerini taşıyor.

Kelebek Mobilya-Solis

Ürün fiyat seçenekleri
Modern, yalın ve farklı çizgisiyle ‘ulaşılabilir tasarımlar’ konseptini benimseyen Kelebek, yıllardır dayanıklılığı tasarımla harmanlayarak ürettiği oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları, genç odaları ve mutfak modelleri ile her yaştan kullanıcının beğenisini kazanıyor. ‘Solis’ salon takımını tamamlayan tekli koltuk 1.035 TL, ikili koltuk 1.995 TL, üçlü koltuk 2.795 TL’den, takımın tamamı ise 5.825 TL’den satışa sunuluyor.

Uzun yıllar kullanım kolaylığı sunan estetik ve dayanıklı modelleriyle, kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefleyen Kelebek’in tüm ürünleri gibi ‘Solis’ salon takımı da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.