Kelebek Kırşehir'de mağaza açıyor!

Kelebek Mobilya Kırşehir'de de mağaza açarak hedefini büyütüyor

Kelebek Kırşehir'de mağaza açıyor!

 

Kelebek’in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı sürüyor. Kelebek Mobilya’nın yeni mağazacılık konseptiyle Kırşehir’de faaliyete geçirdiği son showroom’unun açılışında konuşan Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu ve Türkiye Mobilya Meclisi Başkanı Davut Doğan, Kelebek’in yeni tasarımları ve mağazaları ile atağa kalktığını söyledi.

Türkiye'de modüler mobilya denince akla gelen ilk marka olan Kelebek; bu yıl gerçekleştirdiği açılışlarla hızlı bir büyümeye imza atıyor. Sadece Nisan ayı içinde toplam 45 açılış gerçekleştirerek mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyen Kelebek’in, yeni mobilya ve mutfak mağazaları birer birer hizmete açılıyor. Son olarak Kırşehir’de faaliyete geçen Kelebek Mobilya mağazasının açılışı; Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, İl Garnizon Komutanı Albay Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kelebek Mobilya Yönetim Kurulu ve Türkiye Mobilya Meclisi Başkanı Davut Doğan, Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bölgedeki bayi ağımızla Kırşehirliler’in öncelikli tercihi olacağız
Kelebek’in tasarım ve mağazalaşma konusunda atağa kalktığını belirten Davut Doğan, “Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan bir kuruluş olarak, açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de bulunduğumuz bölgeye ve ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Bölgedeki bayi ağımızla Ankaralılar’ın öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Hedef 155 mağaza
76’ıncı mobilya mağazasının açılışını Kırşehir’de gerçekleştiren Kelebek Mobilya; mağaza sayısını ay sonuna kadar 80’e, yıl sonuna kadar da 95’e çıkarmayı hedefliyor. Ayrıca yurt genelinde 50 olan Kelebek Mutfak mağazası sayısının da 60’a çıkarılması planlanıyor.