Kelebek Mobilya Ekim ayında kampanyalarıyla dikkat çekiyor

Kelebek Mobilya Ekim ayı boyunca ‘ilk takımı yüzde 15’, ‘ikinci takımı yüzde 50’ indirimle sunuyor

Kelebek Mobilya Ekim ayında kampanyalarıyla dikkat çekiyor

Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, en yeni koleksiyonlarını çok özel indirimlerle yaşam alanlarına taşıyor. Ekim ayı boyunca ‘ilk takımı yüzde 15’, ‘ikinci takımı yüzde 50’ indirimle sunan Kelebek’in cazip kampanyası ile zevkinize ve bütçenize göre evinizi yenileme fırsatını kaçırmayın.

Kelebek Mobilya; farklı beğeniler için tasarlayıp ürettiği seçkin koleksiyonlarını, en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. İtalyan ve Türk tasarımcıların imzasını taşıyan işlevsel ve estetik ürünlerini kullanıcıların beğenisine hitap eden Kelebek Mobilya; ‘yatak odası’, ‘yemek odası’, ‘oturma odası’, ‘salon’ ve ‘köşe grupları’ gibi geniş bir yelpazede yer alan ürünlerini özel indirim fırsatıyla sunuyor.

Evini yenilemek isteyenlere sürpriz indirim
1-31 Ekim tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında ‘ilk takıma yüzde 15’, ‘ikinci takıma yüzde 50’ indirim yapan Kelebek; en özel koleksiyonları, çok avantajlı fiyatlarla yaşam alanlarına taşıyor. Kelebek’in, zevkine ve bütçesine göre evini baştan aşağı donatmak veya yenilemek isteyen müşterileri için sunduğu sürpriz indirim kampanyasını kaçırmayın.

Kelebek Mobilya, başta evlilik hazırlığındaki çiftler ve evini yenilemek isteyenler olmak üzere, tüm kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca tüm Kelebek mağazalarında geçerli olan Aktif Bank’ın 18 taksit uygulaması da kampanya boyunca tüketicilere ödeme kolaylığı sağlıyor.