Kelebek, ‘Piazo’ alana tekli koltuk hediye ediyor

Kelebek Mobilya, “3+2+1 alana +1 bedava” kampanyası kapsamında Piazo salon takımı alan müşterilerine, aynı ürünün tekli koltuğunu hediye ediyor

Kelebek, ‘Piazo’ alana tekli koltuk hediye ediyor

Kelebek Mobilya, farklı beğeniler için tasarlayıp ürettiği seçkin koleksiyonlarını, en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Kelebek Mobilya’nın, 31 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerli “3+2+1 alana +1 bedava” kampanyası kapsamında, ayın fırsat ürünü olan Piazo salon takımı alanlar, aynı ürünün tekli koltuğuna sahip oluyor.

Estetik, konforlu ve dayanıklı
İnce kol yapısı ve tasarımını tamamlayan ahşap geçişleri ile farklı bir tarza sahip olan Piazo, evinize samimi ve sıcak bir atmosfer getiriyor. Sağlam iskelet dokusuna sahip ahşap bazalı  Piazo salon takımı, konforlu ve dayanıklı olmasının yanı sıra, farklı kumaş seçenekleriyle estetik mekanlar oluşturulmasını sağlıyor.

Kelebek’te avantajlar bitmiyor
İtalyan ve Türk tasarımcıların imzasını taşıyan işlevsel ve estetik ürünlerini yaşam alanlarına taşıyan Kelebek Mobilya’nın çok avantajlı fiyat kampanyalarıyla sunduğu oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odaları; başta evlilik hazırlığındaki çiftler ve evini yenilemek isteyenler olmak üzere, tüm kullanıcılara hitap ediyor. Ayrıca Aktif Bank’ın 18 taksit uygulaması da kampanya boyunca tüketicilere ödeme kolaylığı sağlıyor.