Kelebek'ten Ereğli'ye yeni mağaza

Kelebek'in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı Ereğli ile sürüyor

Kelebek'ten Ereğli'ye yeni mağaza

Kelebek'in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı Ereğli ile sürüyor. Kelebek Mobilya'nın yeni mağazacılık konseptiyle Ereğli'de faaliyete geçirdiği son mağazasını törenle hizmete açan Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, "Bulunduğumuz her bölgede müşterilerin öncelikli tercihi haline geleceğiz" dedi.

Kelebek; bu yıl gerçekleştirdiği açılışlarla hızlı bir büyümeye imza atıyor. Geçtiğimiz Nisan ayı içinde 45 açılış gerçekleştirerek mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyen Kelebek'in, yeni mobilya ve mutfak mağazaları birer birer hizmete giriyor. Son olarak Karadeniz Ereğli'de dün faaliyete geçen Kelebek Mobilya mağazasının açılışı; Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, Kelebek Mobilya Pazarlama Direktörü Erkan Aydın ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ereğli'de müşterilerin öncelikli tercihi haline geleceğiz
Kelebek'in mağazalaşma atağının devam edeceğini belirten Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, "Açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de bulunduğumuz bölgeye ve ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Yeni mağazacılık anlayışıyla, bölgede müşterilerin öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz" dedi.

'Ulaşılabilir tasarım' anlaşıyla sunulan ürünler ilgi çekiyor
Kelebek'in, tüketicinin hayatını kolaylaştıran fonksiyonel ve modüler mobilya üreten ilk marka olarak sektöre öncülük ettiğini vurgulayan Ali Serdar Sorfük, "Kelebek'in 'modüler mobilya' kavramıyla tüketici ile buluşmasını takiben, ülkemizde tasarım anlayışı farklı bir şekil aldı. 80 yıllık bir marka olarak, halen genç ve dinamik olmamızın altında da, bu kavramı sahiplenerek ve tasarım anlayışımızın odağına koymamız yatıyor. Bugün 'ulaşılabilir tasarım' yaklaşımıyla sunduğumuz oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odalarımız; başta evlilik hazırlığındaki çiftler, evini yenilemek isteyenler, çocuk odası kurmak isteyen aileler ve kendisine ait bir oda isteyen gençlerimiz olmak üzere, tüm kullanıcıların ilgisini çekiyor" diye konuştu.

Mobilya mağazacılığında yeterli ve elverişli bir teşhir alanına sahip olmanın önemli olduğuna dikkat çeken Ali Serdar Sorfük, "Kullanıcılar bir ürünü satın almadan önce yerinde deneyimlemek istiyor. Biz de Kelebek olarak müşterilerimizi rahat ettirecek, ürünü tüm ayrıntılarıyla rahatça inceleyebilecekleri bir alan sunma çabasındayız. Bugün açılışını yaptığımız Ereğli mağazamız da, müşterilerimizin ürünleri birbirinden rahatlıkla ayırt edebileceği kalabalıktan uzak alanlar sunuyor" dedi.

Hedef yıl sonuna kadar 150 mağaza
Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan Kelebek, yıl sonuna kadar, mobilya mağazası sayısını 100'e, mutfak mağazası sayısını ise 50'ye çıkarmayı hedefliyor.