Kelebek'ten konut projelerine yatırım

Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, 'Yenilikçi tasarımlarımız ve her türlü projeye özel sunduğumuz iddialı çözümlerle, mobilya ve mutfak alanında fark yaratıyoruz' dedi.

Kelebek'ten konut projelerine yatırım

Kelebek; ev mobilyalarının dışında, konut, otel ve yurt gibi büyük projelerin dekorasyon ve tefriş çalışmalarına da hız verdi. Firma bugüne kadar 8 binden fazla projenin, mutfak, banyo, çamaşır odası, vestiyer ve gömme dolap gibi uzmanlık ve donanım gerektiren alanlarda çözümler üretti.

'Projeli işler alanında atağa kalktık'
Kelebek’in, projeli işler alanında gerçekleştirdiği çalışmalarla atağa kalktığını vurgulayan Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Ali Serdar Sorfük, “Yıllardır çok önemli projelere imza atan bir marka olarak, sadece bu alanda çalışan bir departmana sahibiz ve tüm çalışmaları titizlikle takip ediyoruz. Yenilikçi tasarımlarımız ve her türlü projeye özel sunduğumuz çözümlerle, mobilya ve mutfak alanında fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Kelebek Mutfak’ın son dönemde toplu dekorasyon çalışması yaptığı önemli projelerden bazıları şöyle:

Tema İstanbul’da Kelebek imzası
Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da tasarım odaklı bir çalışma yürüten Kelebek, konut bölgesindeki 664 dairenin mutfak dolabı, vestiyer, çamaşır dolabı ve gömme dolaplarının yapımını üstlendi. Ayrıca 3 bin 531 dairenin de gazeteliği, Kelebek’in projeli işler departmanı tarafından tamamlandı. 2015 yılı itibarıyla, mobilya ve mutfak dekorasyonu tamamlanan dairelerin tamamının teslimi gerçekleşecek.

Tema İstanbul

Viaport Venezia’nın mutfak dekorasyonu Kelebek’ten
İstanbul Gaziosmanpaşa’da inşa edilen dev konut projesi Viaport Venezia’da ise toplam 1100 dairenin mutfak dolabı ve vestiyerleri Kelebek imzası taşıyor. Kelebek’in yapımında sona yaklaştığı mutfak dolabı ve vestiyerler, 2014 sonu itibarıyla tamamlanıp teslim edilecek.

Kredi ve Yurtlar Kurumu ile büyük çalışma
Türkiye çapındaki tüm yurtlarda dağıtılmak üzere 15 bin 426 adet baza, yatak ve baza başlıklarının yapımı tamamlandı ve sevkiyat sürüyor.

Konya Öğrenci Yurdu’nun dekorasyonu Kelebek’ten
280 öğrencinin konakladığı öğrenci yurdunun çalışma masası, elbise dolabı, vestiyeri, kütüphanesi, yemekhanenin masa ve sandalyeleri Kelebek Projeli İşler Departmanı tarafından tamamlandı.

Koç Üniversitesi’nde Kelebek titizliği
Koç Üniversitesi Öğrenci Yurdu’ndaki 46 odanın çalışma masası, elbise dolabı ve aynasının yarı sıra buzdolabı ünitelerinin yapımı tamamlandı.

Maltepe Fuaye Projesi’nde Kelebek çözümleri
İstanbul Anadolu yakasında Yılmaz İnşaat tarafından inşa edilen Fuaye Süreyyapaşa Maltepe projesinde yer alan 186 dairenin mutfak dolabı, banyo dolabı ve çamaşır odası da Kelebek tarafından tamamlandı.