Kelebek'ten 'Selene Verna'

Kullanıcıya ve mekana özel tasarımlar geliştiren Kelebek Mutfak, 'Selene Verna' modelini tüketicinin beğenisine sunuyor

Kelebek'ten 'Selene Verna'

Mutfak mobilyaları tasarımında tüketici beğenisine uygun ürünler geliştiren Kelebek Mutfak, yeni modeli ‘Selene Verna Leonardo Ceviz HG Beyaz’ın sunduğu zengin seçenekler ile mutfaklarda dinamik ve eğlenceli bir ortam yaratıyor.

Mat ceviz kapak ve beyaz parlak kapakların uyumuyla tüketicilerin beğenisine hitap eden yeni model, kolay temizlenebilir yapısıyla da ayrı bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Mukavemeti artırılmış PVC malzemesine sahip parlak kapaklarıyla kullanıcıların ilgisini çeken ‘Selene Verna Leonardo Ceviz HG Beyaz’ modeli, ilk günkü renk ve görüntüsüyle dayanıklı ve pürüzsüz mutfak mobilyaları sunuyor. Ayrıca sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekana uyum gösteriyor.

İşlevsel tasarımıyla tüketicinin hayatını kolaylaştıran ‘Selene Verna’, kullanıcılara daha çok zaman kazandırırken, mutfakta fazla vakit geçirenlerin de daha az yorulmalarını sağlıyor. Kaliteli mobilya donanımının kullanıldığı modelin, kaydırmaz zemine ve yavaş kapanma özelliğine sahip, 60 cm genişliğindeki kiler dolabı, kullanıcının rahatlıkla uzanabileceği alana çekilebiliyor. Bu sistem ile kullanıcının eğilmesi ve diz çökmesi gibi zorlayıcı hareketleri de en aza indirgenmiş oluyor.

Yeni modelin çarpmayı önleyen ‘stopper’ sistemi ve kapak menteşelerinin dayanıklılığı, kapaklar 60 bin kez açılıp kapanarak test edildi. Yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar da yer alıyor. Ayrıca farklı kapak ve kulp seçeneklerinin sunulduğu koleksiyon, sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekana uyum sağlıyor.

Zengin modül, renk ve aksesuarları ile kişiye ve mekana özel üretilebilen modelin fiyatının projeye göre değişiklik göstermesi; zevkine ve evine uyum sağlayan mutfak hayali kuran tüketicilerin özellikle ilgisini çekiyor. Kelebek Mutfak’ın tüm ürünleri gibi ‘Selene Verna Leonardo Ceviz HG Beyaz’ modeli de, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.