Kelebek'ten tasarım ödüllü ürün: Likena

Kelebek Mobilya’nın ilk kez İstanbul Mobilya Fuarı-İSMOB 2014’te tüketicilerle buluşturduğu Likena serisi tarza bağlı olarak kişiselleştirilebilir alanlar yaratmaya imkan sağlıyor

Kelebek'ten tasarım ödüllü ürün: Likena

2 Haziran 2014/Emlakwebtv
Kelebek Mobilya’nın ilk kez tüketicilerle buluşturduğu İstanbul Mobilya Fuarı-İSMOB 2014’te tasarım ödülüne layık görülen Likena serisi tarza bağlı olarak kişiselleştirilebilir alanlar yaratmaya imkan sağlıyor.

Sırt ve kolları hareketli minderlerden oluşan Likena, yüksek ve alçak sırtlı iki ayrı berjer alternatifiyle de oturma gruplarına kullanışlı bir seçenek kazandırıyor. Likena’ya özel farklı dokuda kumaş seçenekleri sunan Kelebek Mobilya, ahşap yerine yüksek metal ayaklarla estetik görünüm kazandırdığı yeni oturma grubu ile kolay temizlik avantajı da sağlayarak, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. 

Dünyaca ünlü İtalyan tasarımcılar Dante Donegani ve Giovanni Lauda ile birlikte Kelebek Tasarım Ekibi’nden Sevcan Ekmekçioğlu ve Gürkan Gülturan’ın hazırladığı Likena, tasarımda Türk-İtalyan karmasının izlerini taşıyor. Yıllardır farklı beğeniler için ürettiği oturma grupları, yemek odaları, yatak odaları ve genç odaları ile her yaştan kullanıcının beğenisini kazanan Kelebek; çok özel tasarımlara sahip tüm serilerini, Türkiye’deki 85 mağazasının yanı sıra, dünyanın seçkin şehirlerindeki showroom’larında tüketicilerin beğenisine sunuyor.