Kelebek'ten yaza veda partisi

80. yılını kutlamaya hazırlanan Kelebek ailesi, üretim tesisinin bulundugu Düzce'de geçtiğimiz Cumartesi düzenlenen büyük bir etkinlikte bir araya geldi

Kelebek'ten yaza veda partisi

Küçükgöl tesislerinde yaza veda partisi adı altında gerçekleşen pikniğe Kelebek Mobilya Genel Müdürü Hulusi Acar,  Pazarlama Direktörü Erkan Aydın, Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Serdar Sorfük ve Fabrika Müdürü Faruk Şahin gibi üst düzey yöneticiler de katıldı.

Kelebek Mobilya’nın Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen Acar, yaptığı konuşmada “Tüm arkadaşlarımızla beraber çoluk çocuk bir arada olabileceğimiz bir etkinlikle yaza veda etmek istedik. 80. yaşımızı kutlamaya hazırlanırken burada gördüğünüz takım kurgusunu Kelebek müşterilerini memnun etmek için de kullanacağız. Şirket kültürümüzü daha da geliştirmek, arkadaşlarımızla diyaloğumuzu her daim güçlü tutmak için bu etkinliğimizi geleneksel hale getireceğiz” dedi.

Tüm çalışanların ve yöneticilerin, aileleri ile beraber keyifli bir gün geçirdikleri piknikte, birbirinden farklı birçok aktivite de gerçekleşti. Piknik alanında kurulu oyuncaklar ve gösteri yapan palyaçolar ile çocuklar eğlenceli saatler geçirirken, büyükler de kendileri için düzenlenen özel yarışmalara katıldı.