Kelebek, Vanessa ile geçmişin izlerini mutfaklara taşıyor

Kelebek Mutfak’ın geçmişin izlerini ve sıcaklığını taşıyan Vanessa İtalyan Ceviz koleksiyonu, Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor

Kelebek, Vanessa ile geçmişin izlerini mutfaklara taşıyor

11 Şubat 2014 / emlakwebtv
Kelebek Mutfak, yeni koleksiyonu ile geleneksel İtalyan Ceviz renginin sıcaklığını günümüz yaşam alanlarına taşıyor. Vanessa İtalyan Ceviz koleksiyonu, çerçeveli ve cam kapaklı dolapları ile birlikte pratik kullanım sağlayan ada çözümüyle mutfaklara ayrı bir keyif katıyor.

Kelebek Vanessa koleksiyonun özellikleri
Koleksiyonun çarpmayı önleyen ‘stopper’ sistemi ve kapak menteşelerinin dayanıklılığı, kapaklar 60 bin kez açılıp kapanarak test edildi. Yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar da yer alıyor. Ayrıca farklı kapak ve kulp seçeneklerinin sunulduğu koleksiyon, sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekana uyum sağlıyor. Her biri 40 kg taşıma kapasitesine sahip raylı çekmece ünitelerinin iç kısımlarında da, mutfak eşyalarının çizmesini önlemek amacıyla kauçuk esaslı altlık bulunuyor.

Kelebek Mutfak’ın Vanessa İtalyan Ceviz koleksiyonu, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.