Kelebek yeni tasarımlarını UNICERA'da tanıttı

Kelebek Mobilya, 23-27 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda 2016 yılına ait tasarımlarını ve beş yeni mutfağını tanıttı

Kelebek yeni tasarımlarını UNICERA'da tanıttı

Kelebek Mobilya, Türkiye'nin en önemli Seramik-Banyo-Mutfak etkinliklerinden biri olan UNICERA'da 206 yılına özgü tasarım ve fonksiyonellikleri ile öne çıkan beş yeni mutfağının tanıtımını gerçekleştirdi. 

Kelebek'ten UNICERA çıkarması
Bu yıl 28.'si düzenlenen etkinliğe katılan Kelebek, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki standında yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Uzun yıllar sonra yeniden UNICERA'ya katılan Kelebek, 340 metrekarelik standında yeni tasarımlarını sergileme fırsatı buldu. Fuar kapsamında düzenlediği etkinliklerle de ziyaretçilere keyifli anlar yaşatan Kelebek, yemek kitabı yazarı Ebru Omurcalı ile  workshop ve söyleşi olanağı sundu. 

Herkes kendi mutfağını tasarlıyor
Mutfaklarda kişisel ihtiyaçlara göre çözüm seçenekleri hazırlayan Kelebek Mutfak, modern dizaynı ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Kelebek Mutfak'ın 2016 Koleksiyonu'nda yer alan 100'ün üzerindeki renk, malzeme ve mekanizme ile herkesin kendi mutfağını tasarlayabilmesine olanak tanınınıyor.

Kelebek mutfak tarafından hazırlanan yeni serilerden Natura, kişiye göre alçalıp yükselebilen ve parmak izi bırakmayan tezgahıyla fonksiyonellik olanağı tanırken, Pierina da çizilmeyen özelliğiyle mutfaklarda avantajlı bir kullanıma olanak tanıyor.