Keleş Center Airport'ta ön talep dönemi başladı

İstanbul Küçükçekmece E-5 aksı üzerinde Keleş İnşaat-Mese İnşaat Ortak Girişimi ile inşa edilen Keleş Center Airport'ta ön talep dönemi başladı.

Keleş Center Airport'ta ön talep dönemi başladı

İstanbul Küçükçekmece E-5 hattının en yeni projelerinden biri olarak dikkat çeken Keleş Center Airport'ta ön talep dönemi başladı. Keleş İnşaat ve  Mese İnşaat Ortak Girişimi ile hayata geçirilen proje, lüks detayları ve İstanbul Atatürk Havalimanı'nın yanı başındaki konumuyla dikkat çekiyor. 

Keleş Center Airport'ta ön talep fırsatları

İstanbul'un en önemli ulaşım akslarından biri olarak nitelendirilen Küçükçekmece hattı üzerinde konumlanan Keleş Center Airport'ta 500 rezidans, 220 ofis ve 50 mağaza için ön talep dönemi başladı. 450 milyon TL'lik yatırım bedeli ile inşa edilen projede inşa çalışmaları işe başladı. Proje 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip... Farklı seçeneklerde dairelerin yer aldığı Keleş Center Airport'ta daire fiyatları 360 bin TL'den başlıyor. Dairelerin büyüklüklerinin ise 64 ila 145 metrekare arasında değiştiği projede 2+1 tipi dairelerin başlangıç fiyatı ise 460 bin TL. Projeden ev almak isteyen yatırımcılara ayrıca 40 ay vadeli ödeme seçenekleri de sunulacak. 

Altın aksa katma değeri yüksek bir proje

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş, İstanbul'un altın aksı olarak nitelendirilen bölgeye prestijli bir proje kazandıracaklarını belirterek, projenin Rezidans ve ticari alanlardan meydana geldiğini söyledi. Keleş: "Keleş Center Airport projemizde yatırımcılara sunduğumuz en büyük ayrıcalık lokasyon. Tüm ulaşım ağlarının merkezinde katma değeri yüksek bir proje hayata geçiriyoruz. Projemiz Hava ulaşımı, Otobüs, Metrobüs, Tramvay, projelendirilen Metro ve  Havaray gibi tüm toplu ulaşım araçlarının merkezinde konumlanıyor." dedi.

Lansmana özel 360 bin TL'den başlayan fiyatlarla

İlker Keleş, projede lansmana özel fırsatlar hazırladıklarını da belirterek: "1+1 dairelerimizi 360 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduk. Gelecek vadeden Keleş Center Airport projemiz, bölgesine ve yatırımcısına her geçen gün değer kazandıracak..." şeklinde konuştu. 

Keleş Center Airport nerede?

TEM-Basın Ekspres - Havalimanı Hattı ile E-*5 Ataköy-Sefaköy bandının merkezinde yer alan Keleş Center Airport, E-5'ni hemen yanı başında yükseliyor. Proje, lokasyon avantajıyla önemli bir yatırım fırsatı niteliği taşırken,  Atatürk Havalimanı,  Fuar merkezi, Basın Ekspres yolu, 2. ve 3. Köprü bağlantı yollarının yanı sıra  yapımı devam eden 3. Havalimanına da kolay ulaşım imkanları barındırıyor. Toplamda 12.430 metrekarenin peyzaj alanına sahip  Keleş Center Airport’ta; kapalı havuz, hamam, sauna ve fitness salonlarının büyüklüğü ise  1.700 metrekareyi buluyor. Keşe Center Airport'ta 3 katlı kapalı otoparka da yer veriliyor. .

 
Firma Bilgisi: Keleş Inşaat
Proje Bilgisi: keleş center airport