Keleşoğlu'ndan Deniz İstanbul projesi!

Keleşoğlu Holding imzası taşıyan Deniz İstanbul projesinin satışları başladı

Keleşoğlu'ndan Deniz İstanbul projesi!

İstanbul Avrupa Yakası'nın Beylikdüzü ilçesine bağlı Yakuplu bölgesinde yükselen Deniz İstanbul, Keleşoğlu Holding imzası taşıyor. Lansmanı geçtiğimiz günlerde yapılan projenin Marina Evleri ve Kalyon Evleri etaplarında satışlar devam ediyor. 

Toplam 8 etaptan meydana gelmesi beklenen Deniz İstanbul Keleşoğlu, Kraft Mimarlık'tan Hakan Bağcı ve Nazlı Tınastepe tarafından tasarlanıyor. Projenin tamamı deniz manzarasına hakim bir noktada konumlanıyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri'nde; G tipi müstakil triplex villalar, D3 tipi ikiz dubleks villalar, C2 tipi ikiz dubleks villalar, CAAC tipi 4'lü sıra evler, KV tipi katlı dubleks villalar, 5 katlı apartman ve 6 katlı apartmanlar bulunuyor. 

Deniz İstanbul Marina Evleri'nde; A tipi villalar, B tipi villalar, C tipi villalar, D tipi villalar ve E tipi villalar bulunuyor. Sahil şeridine sahip olan proje, 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerine kuruluyor. 

Satış sonrası her konut için 2 yıl Keleşoğlu Servis garantisi sunulan Deniz İstanbul projesi; Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre, Deniz Otobüsü İskelesi’ne 7 kilometre, Taksim’e 30 kilometre, Levent’e 32 kilometre, TEM bağlantı yoluna 6 kilometre ve E-5 karayoluna 3,5 kilometre uzaklıkta. 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Deniz Istanbul Kalyon Evleri