Keller Williams "Açık Ev" etkinliğini sürdürüyor

Keller Williams, ABD emlak sektöründe yaygın olarak kullanılan "Open House" etkinliğine Türkiye'de devam ediyor.

Keller Williams

ABD emlak sektörünün en yaygın pazarlama yöntemlerinden biri olan Open House-Açık Ev etkinliğini Türkiye'ye taşıyan Keller Williams, Akmerkez'de gerçekleştirdiği bir organizasyon ile faaliyetlerini sürdürdü. Keller Williams Platin beşiktaş bölge Müdürlüğü tarafından üstlenilen etkinlikte, bin metrekarelik kullanım alanlı ofis katının kapıları ziyaretçilere açıldı. 

Open Hous etkinliği hakkında bir açıklama yapan Keller Williams Türkiye ülke Direktörü Emre Erol da, Open House etkinliğinin satılık bir mülkü daha fazla alıcının görmesi için düzenlenen bir yöntem olduğunu belirterek:

"Özellikle Amerika’da yaygın olarak kullanılan bu metodu 2014 yılında Türkiye’de hayata geçirdik. Sektörde attığımız bu yenilikçi adım sayesinde aldığımız geri dönüşler inanılmaz pozitif. Sektörün yeniliklere açık olduğunu görmek çok motive edici..." dedi. 

Keller Williams "Açık Ev" etkinliğini sürdürüyor
Keller Williams Beşiktaş Bölge Müdürlüğü'nün "Açık Ev" davetine gelen potansiyel müşterilerin ofis katını gezerek bilgi alma firsatı bulduğu etkinliği değerlendiren Keller Williams Platin Beşiktaş Bölge Müdürlüğü Danışmanı Tankut Akyüz, özellikle ABD'de sıklıkla uygulanan bir pazarlama enstrümanı olan Open House etkinliğinin yeni olmasına rağmen büyük bir ilgi görmekte olduğunu söyledi. Akyüz: 

"Hedefimiz bu tarz yenilikçi ve verimli etkinlikleri her fırsatta düzenleyip, “açık ev” modelinin bilinirliğine bir nebzede olsa katkıda bulunmak ve bu yöntemi gayrimenkul pazarlama modellerinde sıkça başvurulan bir yöntem haline dönüştürmek." ifadelerini kullandı.