Keller Williams Ailesi büyümeye devam ediyor

Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe çeşitli yöneticilik kademelerinde görev yapan Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı olarak göreve başladı

Keller Williams Ailesi büyümeye devam ediyor

Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe çeşitli yöneticilik kademelerinde görev yapan Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı olarak göreve başladı. Bek, ilerleyen süreçte Keller Williams çatısı altında başarılı işlere imza atmaya devam edecek.

ABD'nin en fazla danışmana sahip gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, Türkiye'de de tüm hızıyla büyümeye devam ediyor. Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe başarılı işlere imza atan Hakan Bek, Keller Williams Ataşehir Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı olarak göreve başladı. Bek, önümüzdeki süreçte KW Ataşehir Bölge Müdürlüğü'ndeki operasyonlardan sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alan Hakan Bek, yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Finans Bölümü'nde aldı. Yüksek lisans eğitiminin ardından doktora eğitimini tamamladı.

İş hayatına 1985 yılında Türkiye İş Bankasında Uzman Eğitimci olarak adım atan Hakan Bek, İktisat Bankası ve Töbank'ta Hazine Müdürlüğü, Menkul Kıymetler Grup Müdürlüğü, Aktif Pasif Komitesi Üyeliği, Özel Projeler Müdürlüğü görevlerinde bulundu ve 1991 yılında Töbank Fon1'i kurarak Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı üstlendi. Profesyonel iş hayatının yanı sıra Bek, kendi aile şirketlerinin yönetimlerinde de bulundu. 2004 yılından itibaren gayrimenkul sektörü ile ilgilenmeye başlayan Hakan Bek 2006-2013 yıllarında Remax Ataşehir Bölge Ofisi'nin brokerı olarak çalıştı.

Firma Bilgisi: Keller Williams