Keller Williams beşinci bölge müdürlüğünü açtı

Türkiye pazarına geçen sene giren uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, Bağdat Caddesi Bölge Müdürlüğü'nü hizmete açtı

Keller Williams beşinci bölge müdürlüğünü açtı

13 Haziran 2014/Emlakwebtv
Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, son iki ayda beşinci bölge müdürlüğünü Bağdat Caddes'inde açtı. "Danışmanlar tarafından danışmanlar için" felsefesini benimseyen şirket, adı "kentsel dönüşüm" haberleriyle sık sık anılan bölgede konut alıp satmak isteyen vatandaşlara uzman hizmeti verecek.

Geçen ay Ankara Çayyolu ve İstanbul Çekmeköy’de bölge müdürlükleri açan Keller Williams, bu hafta da Cadde Bölge Müdürlüğü’nü faaliyete geçirerek son iki ayda üçüncü, toplamda ise beşinci bölge müdürlüğünü açmış oldu. Keller Williams, önümüzdeki günlerde İzmir Karşıyaka’da ve Bornova’da iki bölge müdürlüğü daha açacak. Amerikan gayrimenkul devi, yıl sonuna kadar Türkiye’de 12 bölge müdürlüğü ile 350 danışmana ulaşmayı hedefliyor.

ABD’den gelen Keller Williams Global Operasyon Direktörü (COO) Bryon Ellington’ın ve yüzlerce davetlinin katılımıyla hizmete giren KW Cadde Bölge Müdürlüğü’nün açılışında konuşan KW Cadde Takım Lideri Sanlı Atalay, Bağdat Caddesi’nde 16 yıldan fazla bir deneyime sahip olduklarını belirterek gerek Yeni Tüketici Yasası ile konut alım satımında yapılan değişiklikler gerekse de kentsel dönüşüm konularında Bağdat Caddesi sakinlerine danışmanlık vereceklerinin altını çizdi.

“Farklı bir deneyim”
Bağdat Caddesi açılışına katılan davetlilerin Türkiye'nin henüz tanışmadığı bir gayrimenkul danışmanlık  konseptiyle karşılaştıklarını vurgulayan Sanlı Atalay, Keller Williams’ın farkını şöyle anlattı: “Keller Williams sistemi, klasik bir emlak ofisi sisteminden birçok anlamda farklılık gösteriyor. Çalışma masalarının dinamikliği, ofisin içerisindeki tasarımlar, çalışanlarımızım enerjisi, bir tarafı Cadde’ye bir tarafı Kalamış Marina'ya bakan ofisimizin konumu, Keller Williams’ın benzersiz teknolojisi, kültürü, felsefesi, eğitimi, koçluk sistemi ve modelleri ile hem danışmanlarımıza hem de müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatacağız. Açılış gününde bile konuklarımız tüm bunları kısa da olsa deneyimleme şansını buldu. Aldığımız tepkiler çok olumlu ve gurur verici. Bizim için önemli olan danışmanlarımızın mutlu ve başarılı olmasıdır. Keller Williams kültüründe her şey, A’dan Z'ye danışmanlar için tasarlandı. Biz de bu kültürün bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyız.”


Firma Bilgisi: Keller Williams