Keller Williams büyümesini sürdürüyor

Keller Williams Türkiye, 10. Bölge Müdürlüğü'nü Beylikdüzü'nde hizmete açtı

Keller Williams büyümesini sürdürüyor

Keller Williams, Türkiye'de büyüme atağını sürdürüyor. Firmanın 10'uncu Bölge Müdürlüğü KW Kristal, Beylikdüzü'nde hizmet vermeye başladı.

KW'nin 10'uncu şubesi açıldı
Dünyanın en önemli gayrimenkul danışmanlık markalarından biri olan Keller Williams, 10. Bölge Müdürlüğü için Beylikdüzü'nü seçti. KW Kristal Yönetici ortaklığı görevini Cüneyt Güldamlası, Mimar ramazan Yavuz ve Pelin Çolak üstlendi.

Beylikdüzü İstanbul'un çekim noktasına dönüşüyor
200'e yakın ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde karşılaştıkları yoğun ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen Cüneyt Güldamlası, Beylikdüzü'nün toplu ulaşım ağlarının zenginleşmesiyle birlikte yartırımcıların ilgisini üzerine çeken bir merkez olma yolunda ilerlediğini söyledi. Güldamlası, 20 yıla yakın süredir bölgede inşaat ve danışmanlık hizmetleri sunduklarını ve belirterek:

"Bundan sonra müşterilerimize Keller Williams çatısı altında hizmet vereceğiz. Kentsel Dönüşüm konusunda Risk Raporu Verme Yetkisine sahip sayılı firmalardan biri olmamız da bizi güçlü kılıyor. " şeklinde konuştu. 

Verdikleri hizmetler arasında, kat karşılığı anlaşmaları konusunda arsanın alınmasından başlayan, imar durumunun değerlendirilmesi ve ücretsiz şematik vaziyet planı çalışmaları ve ücretsiz ekspertiz raporu çalışmaları gibi konuların da bulunduğunu söyleyen Güldamlası:

"Müşterilerimizin mülklerini ‘En Doğru Fiyattan’ satmak veya kiralamak için çalışıyoruz. Yılsonunda 65 danışmana ulaşarak bölgenin en büyük gayrimenkul danışmanlık firması olmayı hedefliyoruz. Arkamızda KW sistemlerinin oluşu ise en büyük artımız" ifadelerini kullandı.