Keller Williams'dan yeni yatırımlar

Geçen yıl pazara giren Amerikan gayrimenkul danışmanlığı devi Keller Williams, Türkiye'de hızlı bir büyüme evresine girdi

Keller Williams'dan yeni yatırımlar

20 Mayıs 2014/Emlakwebtv
100 binden fazla danışmanışla ABD ve Kanada'danın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden birisi konumunda bulunan Keller Williams, Türkiye'de Ankara ve İstanbul'da iki yeni bölge müdürlüğü daha açtı.

Şirket, Levent ve Beyoğlu bölge müdürlüklerinin ardından açtığı İstanbul Çekmeköy ve Ankara Çayyolu ile birlikte şube sayısını dörde çıkarmış oldu. Önümüzdeki ay Bağdat Caddesi ve İzmir Karşıyaka'da da faaliyete başlayacak olan Keller Williams, yıl sonuna kadar 12 bölge büdürlüğü ve 250 danışman ekibi oluşturmayı hedefliyor.

Ankara Çayyolu Şubesinin açılışını Cef Danışmanlık kurucusu Evren Acar ile birlikte yapan Cem Demirci, bölgede yıl sonuna kadar 30 danışmana ulaşmayı hedeflediklerini vurguladı. Kurucu ortakları Gary Keller’ın "Keller Williams, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren eğitim ve koçluk firmasıdır" sözünü anımsatarak eğitime verdikleri değerin altını çizen Demirci, firmalarında 1 yıl çalışan bir danışmanın çok hızlı gelişmeler kaydettiğini belirtti.  

Anadolu yakası oksijen merkezi
İstanbul Çekmeköy’de açılan Keller Williams bölge müdürlüğünün yönetici ortağı Gökhan Bars da, kendi yaşam felsefesiyle Keller Williams kültürünün örtüştüğünü vurguladı. Bars, Çekmeköy ilçesinin yanı sıra Beykoz ve Ümraniye ilçelerinin yakın bölgelerinde de hizmet vereceklerini söyledi. Yılsonu hedeflerinin 50 danışmana ulaşmak olduğunu belirten Gökhan Bars, Çekmeköy bölgesini seçme sebeplerini ise şöyle açıkladı: “İstanbul’un Anadolu yakasının oksijen merkezi olması, ana artere yakın olup doğayla iç içe olabileceğiniz en merkezi nokta olması, deprem korkusu olmadan yaşayabileceğiniz çok sağlam bir zemine sahip olması, insanların yaşamayı tercih ettikleri bir bölge olması ve 2B kanunu sonrası imara uygun arazilere sahip olması.”  

Firma Bilgisi: Keller Williams