Keller Williams'ın dev aile buluşması

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün dünya devi Keller Williams'ın şirket içi eğitim etkinliği 'Family Reunion' ABD'nin Orlando Kenti'nde yapıldı

Keller Williams'ın dev aile buluşması

Her yıl geleneksel hale gelen sektörün en büyük şirket içi eğitim etkinliği "Family Reunion" bu yıl dünyanın dört bir yanından Keller Williams çatısı altında faaliyet gösteren on binlerce danışmanın katılımıyla Amerika'nın Orlando kentinde gerçekleşti. 

KW Türkiye 50 kişilik ekibiyle katıldı
2014 yılında Türkiye'de aktif olarak operasyonda olan ve sektörde hızla ilerleyen Keller Williams Türkiye'nin Ülke Direktörü Emre Erol ve 50 kişiden oluşan KW Türkiye danışman ekibi de Family Reunion eğitimlerine katıldı.  4 - 11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen eğitimlerde katılımcılara müşteri potansiyeli yaratmaktan pazarlamaya, uluslararası platformda markalaşmadan sosyal medyaya kadar 185 farklı konuda, sektörün içinden gelen alanında uzmanlaşmış başarılı KW danışmanları tarafından eğitimler verildi.

Eğitimlerde 1983 yılında Gary Keller ve Joe Williams'ın temellerini attığı Keller Williams'ın, bugün Amerika ve Kanada'nın yanı sıra 7 farklı ülkede 700'den fazla bölge müdürlüğünde görev alan 113 bin gayrimenkul danışmanıyla dünya lideri olduğu duyuruldu.

En iyi eğitim Keller Williams'ta
ABD'nin en çok takip edilen iş dünyası ve eğitim dergilerinden biri olan Training Magazine tarafından 'Dünyanın En iyi Eğitim Veren Şirketi' seçilen Kelle Williams'ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol:

'Dünyanın En İyi Eğitim Veren Şirketi ödülünün gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüle layık olmak için biz de Türkiye'deki çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. 2015 yılında ve önümüzdeki dönemlerde de eğitime hiç hız kesmeden devam ediyor olacağız' diyerek duygularını ifade etti.

Keller Williams 2015 yılında Porto Riko ve İspanya'da
2015 yılı hedefleri arasında Porto Riko ve İspanya'da büyümenin de olduğunu belirten Keller Williams CEO'su Chris Heller: "Keller Williams olarak hedefimiz, sektörde işlem hacmi ve ciroda globalde ilk sırada yer almak. Mevcut durumumuzda ofislerimizde %98 karlılığımız var. Hedefimiz ise %100 karlı ofisler yaratmak" dedi.

Firma Bilgisi: Keller Williams