Keller Williams'ın dev buluşması Bodrum'da yapılacak

Keller Williams Türkiye, her yıl Amerika'da yapılan "Family Reunion" konseptini Türkiye'ye uyarlayacak. 5-8 Mayıs tarihleri arasında Bodrum'da düzenlenecek etkinliğe, 300 KW Türkiye danışmanının katılımı bekleniyor

Keller Williams'ın dev buluşması Bodrum'da yapılacak

Keller Williams Türkiye, her yıl ABD'de yapılan ve sektörün global bileşenlerinin bir araya toplandığı Famly Reunion konseptini Türkiye'ye uyarlamaya hazırlanıyor. 5-8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Bodrum'da düzenlenecek etkinliğe, Keller Williams çatısı altında faaliyet gösteren 300 danışmanın katılımı bekleniyor. 

Keller Williams Türkiye'nin dev buluşması Mayıs'da Bodrum'da
Keller Williams Türkiye, Hilton Bodrum Türkbükü Resort&SPA'da düzenlenecek olan aile buluşmasında, kendi çatısı altında faaliyet gösteren danışmanları için dört gün sürecek bir eğitim programı düzenliyor. Etkinlikte ana hedef, kişisel gelişimin yanı sıra maddi gelirlerin artırılması. 

Keller Williams'ın dev buluşması Bodrum'da yapılacak

Aile buluşmasını ilk kez Avrupa'ya taşıyan Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, etkinliğin 5-8 mayıs tarihleri arasında yapılacağını söyledi. Erol, 3-4 gün boyunca sürecek kamp süresince panel ve katılımcılara özel etkinlikler düzenleyeceklerini vurgulayarak: 

Amacımız, Amerika’daki bu muhteşem deneyimi yaşayamayan danışmanlarımıza bu deneyimi yaşatmak, sektörün başarılı oyuncularını aynı çatı altında toplamak ve eğitim desteğiyle katılımcılarımıza farklı vizyonlar kazandırmak. İlk defa gerçekleştireceğimiz Aile Buluşmamızın kapımız kendini ve işini geliştirmek isteyen tüm girişimcilere açık. " dedi.l

Sektörün sorunları mercek altına alınacak
Keller Williams Türkiye Direktörü Emre Erol, kamp süresince sektörün analizinin de yapılacağı ve problemlerinin önüne geçilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunulacağını bilgisini de verdi.