Kemerburgaz Mika Naturalist fiyatları 650 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Kemerburgaz’da hayat bulan Mika Naturalist projesinde daire fiyatları minimum 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Kemerburgaz Mika Naturalist fiyatları 650 bin TL’den başlıyor!

Anahtar teslimlerinin 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Mika Naturalist, Mika İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Kemerburgaz’da inşa ediliyor. Sadeliği esas almış bir yaşam konsepti ile tasarlanan proje aynı zamanda doğa ile iç içer bir yaşam alanının da kapılarını aralıyor.

Toplam 3 bin 98 metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Kemerburgaz Mika Naturalist projesinin inşaat alanı 15 bin 636 metrekare olarak hesaplanıyor. DNA Mimarlık imzası taşıyan proje, 3 blokta 68 adet daireden meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı daire seçeneklerine yer verilen Mika Naturalist Kemerburgaz’da dairelerin büyüklüğü 52 metrekare ila 150 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede normal kat dairelerin yanı sıra dubleks tipinde daire alternatifleri de yer alıyor.

Kemerburgaz Mika Naturalist projesinde daire fiyatları minimum 650 bin TL’den başlıyor, maksimum 1 milyon 500 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi kullanarak uygun vade seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.

Orman manzarasına hakim olan Mika Naturalist projesinin ayrıcalıkları içerisinde; geniş yeşil alanlar, yürüyüş yolları, 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemleri, kontrollü geçişler, yangın/gaz kaçağı algılama ve ikaz sistemleri bulunuyor.

Tüm bunların yanı sıra; Her daireye özel iki araçlık kapalı park yeri, motosiklet, bisiklet ve misafir araçlar için ekstra park yerleri, elektrikli araç sahipleri için şarj üniteleri, ısıtmalı araç giriş rampası, tüm dairelerde yerden ısıtma sistemi, su arıtma sistemi ve ortak alanlar ile dairelerin tümünü besleyen jeneratör de mevcut.

Firma Bilgisi: Mika Inşaat
Proje Bilgisi: Mika Naturalist