Kendi fuarını yaptı

Global inşaat endüstrisinin inovatif jenerik markası Hilti, bu yıl ilk kez kendi fuarını düzenleyerek 2015 yılında Türkiye pazarına sunduğu yeni ve mevcut ürünlerini sergiledi.

Kendi fuarını yaptı

Global inşaat endüstrisinin inovatif jenerik markası Hilti, bu yıl ilk kez kendi fuarını düzenleyerek 2015 yılında Türkiye pazarına sunduğu yeni ve mevcut ürünlerini sergiledi. Hilti Fuarı’nda; müşteriler, satış ekiplerinden tüm ürün grupları hakkında detaylı bilgi alma ve ürünleri uygulamalı olarak deneme fırsatını elde ettiler. 

Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay,  satış ve satış sonrası hizmetlerindeki önemli avantajlarının, Hilti ürünlerini piyasadaki en hesaplı marka olarak farklılaştırdığına dikkat çekti. Kalay, üstün dayanıklılık ve performans, 2 yıla kadar masraf yok hizmeti, ömür boyu servis garantisi, mühendislik hizmetleri, tamir için ücretsiz servis, direkt satış ve yerinde demo hizmeti, çekme testi, ücretsiz yazılımlar, on-line sipariş, müşteri hizmetleri ve filo hizmeti gibi satış sonrası desteklerinin, Hilti’yi global pazarlarda kanıtlanmış kalitesi dışında aynı zamanda en hesaplı ürün olarak da öne çıkardığını kaydetti. Mehmetçik Kalay, Hilti Türkiye’nin son 5 yıl içinde yıllık ortalama yüzde 29 oranında büyüme kaydettiğini belirterek, “Geçtiğimiz yıl rekor büyüme sağlayarak yüzde 35 oranında büyüme gerçekleştirdik. Bu yıl da yüzde 20 büyümeyi hedefliyoruz. ” dedi.