Kendi kendini ödeyen ev!

Yatırım konusunda tüm ezberleri bozacak proje Life in Vera, Esenyurt’ta yükseliyor

Kendi kendini ödeyen ev!

22 Ekim 2012 / emlakwebtv
İstanbul Esenyurt’ta yükselen Life in Vera,  E-5, E-6 bağlantı yollarının kesiştiği bir noktada yer alıyor.  30 dönümlük arazi üzerinde yükselen yaşam merkezinde 458’i apart olmak üzere toplam 1056 daire alıcılarını bekliyor. İki adet cadde üzeri AVM’de, 176 ticari alanı, toplam 7 blok içerisinde 3 residance’ı bulunuyor. 1 ve 2. Etap’ları hazır olan  Life in Vera; metrobüs, Torium, E-5 ve E-6 karayollarına 2; deniz otobüsüne, özel ve devlet hastanelerine 3; İstanbul Üniversitesi’ne 5; Tüyap Fuar Merkezi’ne 7; Atatürk Havalimanı’na 15 ve otogara sadece 20 dakikalık mesafede. Projede, tiyatrodan, spora, sınırsız alışveriş ve eğlence olanakları sunuluyor.
Life in Vera kendi kendini ödüyor
Vera Rent tarafından hazırlanan  sistem, konutunuzda kalmadığınız zamanlarda evinizin apart kiralama sistemiyle kiraya verilmesini sağlıyor. Kiralama garantisi hizmetleri de sunan Vera Rent, evinizin kendi kendine borcunu ödemesini sağlıyor.
1+0’dan 1+1’e, 2+1’den 3+1’e farklı konut seçenekleri sunan Life in Vera, bu yönüyle her türlü ihtiyaca da cevap verebiliyor.

Life İn Vera’da stüdyolar 70 bin TL’den, 1+1 daireler 129 bin TL’den, 2+1 daireler 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.