Kent Ariva’da hayat başladı

Başakşehir çehresini değiştiren önemli projelere imza atan Fuzul Yapı’nın butik konut projesi Kent Ariva’da hayat başladı

Kent Ariva’da hayat başladı

19 Kasım 2013 / emlakwebtv
Fuzul Yapı’nın, yeni butik konut projesi KENT ARİVA Başakşehir’de hayata geçti. Çok çeşitli ihtiyaca cevap verecek zenginlikte daire tiplerinden oluşan proje, 13 katlı 3 blokta, 3 değişik tipte 137 m2 16 adet 2+1, 100 adet 159 m2 3+ 1, 216 m2 24 adet 4+1 toplam 140 adet daireden oluşuyor. Kent Ariva’da 16 adet cadde mağazası bulunuyor.

Kent Ariva’da kapanmayacak manzara, zengin sosyal donatı
Kent Ariva, Başakşehir ilçe merkezine komşu durumda. Belediye tarafından rekreasyon alanı olarak yapımı planlanan yeşil vadiye panoramik cephesi bulunuyor. Vadinin karşı yamacı betonlaşmış şehir görüntüsünün aksine standardın çok üzerinde yeşil alana sahip villa imarlı arsalardan oluşuyor.

Kent Ariva’da ulaşım
Başakşehir mahallesine; Kayaşehir, Olimpiyat Stadı’na 5, inşasına başlanacak Sağlık Şehri’ne 3 dakika mesafede, Başakşehir ilçe merkezine bağlayan cadde üzerinde ve 3. Üçüncü köprü bağlantı yoluna çok yakın. Atatürk Havalimanı ve Esenler Otogarı’na 20 dakika uzaklıkta. Olimpa AVM’nin sunduğu sinema spor, eğlence, alışveriş ve kültür imkânlarına 2 dakikalık yürüme mesafesinde. Başakşehir devlet hastanesi ve diğer özel hastanelere 10 dakika mesafede. Kent Ariva’da, zengin peyzaj uygulamasıyla oluşturulmuş yeşil alanların yanı sıra, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, aerobik salonu ve sauna, çocuk oyun grupları, fitness center, her daireye kapalı otopark, her tür güvenlik önlemi ve hizmeti sunan profesyonel site yönetimi mevcut.

Kent Ariva hakkında detaylı bilgi için: www.kentariva.com

Proje Bilgisi: Kent Ariva