Kent Evila nerede

Farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir proje olma özelliği taşıyan Kent Evila nerede olduğunu haberimizde görebilirsiniz

Kent Evila nerede

emlakwebtv
Farklı konsepti ile ayrıcalıklı bir proje olma özelliği taşıyan Evila’da rezidans konforunda kat bahçeli daireler ve begonvillerle bezenmiş özel bahçeli villalar bulunuyor. Hobi bahçelerinde doğayla iç içe bir yaşam sunan Evila, huzurlu ve mutlu bir yaşam vaat ediyor. Kadın-erkek ayrı kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, sosyal tesis, cafe, spor ve dinlenme alanları, yürüyüş parkurları, her villaya özel tahsisli hobi bahçesi, yine her daireye özel bir kapalı iki açık otopark ve rezidans dairelere özel kat bahçeleri, sunulan özelliklerden bazıları.

Kent Evila nerede
İstanbul’un ulaşımı en kolay ve gözde yerleşim yeri Başakşehir’de inşaa edildi. Atatürk Havalimanı ve Esenler Şehirler Arası Otobüs Terminali’ne 20 dakika. Sinema, spor alanları, kültürel etkinlikleri ve birbirinden ünlü markalarıyla eğlence ve alışveriş ve yaşam merkezi OLİMPA AVM’ye ve yeni yapılacak olan Sağlık Şehrine 3, Olimpiyat Stadı’na ve Başakşehir Devlet Hastanesi’ne 5 dakikalık mesafede. İnşası tamamlanmış, yakında hizmete girecek olan 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro, TEM, E5 ve inşaatı başlayacak olan 3. Köprü bağlantılarına olan yakınlığı ile şehrin gürültü ve stresinden uzaklaştırırken, imkanlarından da kolayca yararlanmanızı sağlıyor.

Evila’da 405 m2’den oluşan 26 adet bahçeli villa, sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Evila Sıraevler’de 240 m2 12 adet bahçeli ev bulunuyor. Evila Rezidans, iki blokta; 160 - 184 m2 arası 72 adet 3+1 ve 8 adet 340 m2 4+1 daireden oluşuyor. 22 m2 ile 669 m2 arasında 27 adet cadde mağazası ise Evila sakinlerinin her tür ihtiyacını karşılıyor. Toplamda 80 daire, 12 sıra ev, 26 villa ve 27 mağazadan oluşan ve yarısından fazlası satılan Kent Evila’da oturum Eylül 2014’te başlayacak.


Daha Büyük Görüntüle

Kent Evila hakkında detaylı bilgi için: www.evila.com.tr

Proje Bilgisi: Evila