Kent İncek'e büyük ilgi

BESA imzasıyla İncek'te hayata geçirilen ikinci proje olma özelliği taşıyan Kent İncek yatırımcıdan büyük ilgi görüyor

Kent İncek'e büyük ilgi

Yaklaşık 50 yıldır Ankara'da konut projeleri geliştiren BESA Grup, İncek'teki ikinci projesinde üye kayıtları devam ediyor. Kent İncek  ismini taşıyan projeye yatırımcılar büyük ilgi gösteriyor

Kent İncek'e büyük ilgi
BESA Grup'un ikinci İncek projesi "Kent İncek"te üye kayıtları sürüyor. Toplamda 604 konuttan oluşması beklenen Kent İncek'e en talep sürecinde büyük ilgi gösterildi. 54 dönümlük arazi üzerine kurulan proje hakkında açıklamalarda bulunan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Ankara'da lüks konseptli konut profiliğini kooperatif sistemi ile hayata geçireceklerini belirtti. 

Bezci, Başkent'in en gözde yerleşim yerlerinden biri olan İncek'in kapılarını herkese açtıklarını vurgulayarak:

"İncek bölgesi, Ankara’da nezih yaşama ulaşmak isteyenlerin tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. Kent merkezine yakın konumu, bölgede yaşamını sürdürenlerin profilleri ve kaliteli konut projelerine ev sahipliği yapıyor olması İncek’in değerini de artırıyor. Böylesine önemli bir bölgeye Kent İncek projemizle BESA kalitesini getiriyoruz" dedi. 

Ankara'da yarım asıra yakın bir zamandır edindikleri tecrübeden hareketle konforlu konut konseptini kooperatif vurgusu ile birleştirdiklerinin de altını çiken Efe Bezci: "BESA kalitesini yakından tanıyan Ankaralılar, Kent İncek projemize de ön talep sürecinde büyük ilgi gösterdi" dedi.

Kent İncek projesi
Toplamda 7 bloktan oluşması beklenen Kent İncek'de farklı tipte konutlara yer verilecek. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer verilecek porje Mogan Gölü manzarasıyla dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Besa Grup
Proje Bilgisi: Kent Incek