Kent Kağıthane fiyatları 350 bin TL’den başlıyor

Teslimleri bu ay içerisinde başlayacak olan Kent Kağıthane’de satışı devam eden dairelerin fiyatı minimum 350 bin TL’den başlıyor

Kent Kağıthane fiyatları 350 bin TL’den başlıyor

Kent Kağıthane, İstanbul Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde Güzeldere Caddesi üzerinde Semi Yapı tarafından inşa ediliyor. İnşaatı tamamlanma aşamasında olan projenin teslimlerine bu ay içerisinde başlaması bekleniyor.

Toplam 4 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan Kent Kağıthane projesi, 93 adet daireden meydana geliyor. Projede alanı 55 metrekare ila 95 metrekare arasında olan 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

13 katlı iki blok halinde yükselen Semi Yapı Kent Kağıthane’de blokların üst katında seyir terası bulunuyor. Proje, alıcılarına basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kamelya, kameralı güvenlik ve kapalı otopark alanı gibi bir çok hizmet sunuyor.

Kent Kağıthane’de satışı devam eden dairelerin fiyatı minimum 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olabilmek için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor veya banka kredisi kullanılıyor.

Şişli, Mecidiyeköy, Taksim, Levent, Maslak gibi merkezi noktalara kolay ulaşım sağlanabilen Kent Kağıthane projesinin çevresinde; Axis Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Haliç Üniversitesi, Bahaus ve Kağıthane Sosyal Tesisleri yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Semi Yapı
Proje Bilgisi: Kent Kağıthane