Kent Kağıthane

Kent Kağıthane Semi Yapı tarafından 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Kent Kağıthane

Kent Kağıthane Semi Yapı tarafından 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Kent Kağıthane’de 93 adet konut bulunuyor. Kent Kağıthane’de 1+1 ve 2+1 daire tiplerine yer veriliyor. Kent Kağıthane satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 95 metrekare arasında değişiyor.

Kent Kağıthane kiralık daire fiyatlarının 1.300 TL2den başlaması ön görülüyor. Kent Kağıthane satılık daire fiyatları da 270 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. Kent Kağıthane ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sunuluyor.

14 katlı olarak tasarlanan Kent Kağıthane kontu sahiplerine basketbol sahası, çocuk oyun alanları, kamelya, kameralı güvenlik ve kapalı otopark hizmetleri sunuyor. Resepsiyon hizmetlerinin de yer aldığı Kent Kağıthane projesinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor.

Kent Kağıthane nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Kent Kağıthane projesi Semi Yapı tarafından 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Kent Kağıthane Güzeldere Caddesi üzerinde yükseliyor. Axis AVM ve Sapphire AVM arasında bir noktada bulunan Kent Kağıthane Maslak ve Levent’e yakın konumda yer alıyor.

Kent Kağıthane adres bilgileri: Merkez Mah. Güzeldere Cad. Kağıthane/İstanbul

Kent Kağıthane iletişim bilgileri
0 212 777 60 95

 

Firma Bilgisi: Semi Yapı
Proje Bilgisi: Kent Kağıthane