Kentplaza 1.yaşını coşkuyla kutladı

Konyalılar’ın yaşam merkezi haline gelen Kentplaza, 1. yaşını 2 gün süren, dolu dolu bir programla kutladı

Kentplaza 1.yaşını coşkuyla kutladı

18 Kasım 2013 / emlakwebtv
Açıldığı günden itibaren Konya’nın çehresini değiştiren ve sosyal yaşamına renk katan etkinlikleriyle, Konyalılar’ın yaşam merkezi haline gelen Kentplaza, 1. yaşını 2 gün süren, dolu dolu bir programla kutladı. Şehir halkını da bu coşkuya ortak eden Kentplaza’daki kutlamaların ilk gününde, muhteşem bir pasta kesimi gerçekleştirildi. Kentplaza’nın mimari yapısının birebir kopyası şeklinde hazırlanan pastanın kesiminde; Deha Grubu Yönetim Kurulu ve üst düzey yöneticileri, Kentplaza yöneticileri ve tüm mağaza çalışanları ile birlikte, ziyaretçiler de bulundu.

Arıcı: “Kentplaza, ulusal ve uluslar arası 60 yeni markayı da Konya'ya ilk kez getirdi”
Kutlamaların başlangıcında konuşan Deha Grubu ve Kentplaza Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı, Konyalılar'a gösterdikleri ilgi için teşekkür ederek şunları söyledi: “Kentplaza olarak 1. yılımızı tamamladık; sevinçliyiz. Bu sevinci Konya halkı ile paylaşıyor olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz. Şehrimizin sosyal yaşamına yepyeni bir soluk getiren ve çekim merkezi olan Kentplaza, ulusal ve uluslar arası 60 yeni markayı da Konya'ya ilk kez getirdi. Kentplaza, sadece güçlü marka karmasıyla değil sinema ve eğlence merkezleri ile düzenlediği etkinliklerle de yoğun ilgi görerek, Konya'nın simgesi haline geldi. Kentplaza Konya’yı Konya halkı da Kentplaza’yı kucakladı. Alışveriş Merkezimizi ayda ortalama olarak 1 milyon kişi ziyaret etti. Bu da bizim için ayrı bir onur ve gurur kaynağıdır. Hep beraber daha nice yıllara…”

Sanatçı Sinan Akçıl da, Kentplaza’da hayranlarıyla buluştu
Kutlamaların ilk gününde, büyük bir hayran kitlesine sahip besteci ve söz yazarı Sinan Akçıl da, Kentplaza’da hayranlarıyla buluştu. Sevenleriyle hem sohbet edip, hem de fotoğraf çektirerek imza dağıtan Akçıl, kutlamalar çerçevesinde mini bir de konser verdi.

17 Kasım pazar günü de devam eden Kentplaza'nın 1. yaş kutlamalarında ise İllüzyonist Babür, olağanüstü şovuyla ziyaretçileri adeta büyüledi. Kentplaza’da, çocuklar için yüz boyama ve sosis balon etkinlikleri de gün boyunca devam etti.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’da yaşama Kentplaza AVM, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.