Kentplaza 1.yaşını coşkuyla kutluyor

Konyalılar’ın yaşam merkezi haline gelen Kentplaza, 1. yaşını 2 gün sürecek, dolu dolu bir programla kutlamaya hazırlanıyor

Kentplaza 1.yaşını coşkuyla kutluyor

14 Kasım 2013 / emlakwebtv
Açıldığı günden itibaren Konya’nın çehresini değiştiren ve sosyal yaşamına renk katan etkinlikleriyle, Konyalılar’ın yaşam merkezi haline gelen Kentplaza, 1. yaşını 2 gün sürecek, dolu dolu bir programla kutlamaya hazırlanıyor. Şehir halkını da bu coşkuya ortak edecek olan Kentplaza’daki kutlamalar 16 Kasım 2013 tarihinde saat 13.00’te pasta kesimi ile başlayacak. Kentplaza yöneticilerinin yanı sıra tüm mağaza çalışanları ile birlikte, ziyaretçilerin de katılımıyla gerçekleştirilecek kutlamalarda kesilecek olan pasta ise Kentplaza’nın mimari yapısının birebir kopyası şeklinde hazırlanacak. Aynı gün, büyük bir hayran kitlesine sahip besteci ve söz yazarı Sinan Akçıl da, Kentplaza’da hayranlarıyla buluşacak. Sevenleriyle hem sohbet edip, hem de fotoğraf çektirerek imza dağıtacak olan Akçıl, kutlamalar çerçevesinde mini bir de konser verecek.

17 Kasım’da İllüzyonist Babür Show’la ziyaretçilerini adeta büyüleyecek olan Kentplaza’da, çocuklar için yüz boyama ve sosis balon etkinlikleri ise kutlamaların her 2 gününde de devam edecek.

Konya’da Kentplaza AVM, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürecek
Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’da yaşama Kentplaza AVM, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.