Kentplus Kadıköy’de 2 milyon TL’ye daire!

Emay İnşaat’ın Fikirtepe’de hayata geçirdiği Kentplus Kadıköy projesinde fiyatlar 2 milyon TL’ye kadar çıkıyor

Kentplus Kadıköy’de 2 milyon TL’ye daire!

16 Nisan 2014 / emlakwebtv
Emay İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakasında inşa edilen Kentplus Kadıköy’de satışlar devam ediyor. Stüdyo dairelerin tükendiği projede 1+1 daireler 415 bin TL, 2+1’ler 649 bin TL, 3+1’ler 917 bin TL ve 4+1’ler ise 2 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Konut teslimlerinin de Haziran 2016'da yapılması planlanıyor.

19 bin 724 metrekare ve 7 bin 659 metrekare  olmak üzere toplam 27 bin 383 metrekarelik iki parsel üzerine yükselen Kentplus Kadıköy projesi karma kullanıma yönelik bir kompleks şeklinde hayata geçiriliyor. Toplam 1.337 dairenin yer aldığı Kentplus Kadıköy’de farklı büyüklüklerdeki teraslar, birden fazla katta oluşturulan geniş kat bahçeleri, bloklar dahilinde ortak yeşil alan kullanımı, Fransız balkonu konut alıcılarının dikkatini çekiyor.

Kentplus Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu yakası Fikirtepe bölgesinde Emay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve Minibüs Yolu'na olan yakınlığı ve metrobüs ile metro da dahil olmak üzere bir çok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. 

 Kentplus Kadıköy özellikleri şöyle:
-Açık ve kapalı otopark
-Açık yüzme havuzları
-Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
-Koşu / yürüyüş parkuru
-Spor Tesisi
-Meydan konseptli çarşı
-Vale, kuru temizleme, dekorasyon danışmanlığı

Proje Bilgisi: Köy