Kentplus Kadıköy fiyat listesi açıklandı!

Fikirtepe Kentplus Kadıköy fiyatları 680 bin TL'den başlıyor

Kentplus Kadıköy fiyat listesi açıklandı!

Kentplus Kadıköy projesi, Emay İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakasında hayata geçiriliyor. Fikirtepe Kentplus Kadıköy Evleri 19 bin 724 metrekare ve 7 bin 659 metrekare  olmak üzere toplam 27 bin 383 metrekarelik iki parsel üzerine yükseliyor. Karma kullanıma yönelik bir kompleks şeklinde hayata geçirilen Kentplus Kadıköy Konutları, büyük parselde yer alan A ve B Blok, toplam 154 bin 814 metrekare inşaat alanına; küçük parselde yer alan C Blok ise toplam 58 bin 354 metrekare inşaat alanı sahip bir şekilde inşa ediliyor.

Kentplus Kadıköy Projesi, 6 adet bodrum kat üzerinde zemin + 24 ve zemin + 25 katlı konut bloklardan meydana geliyor. Fikirtepe Kentplus Kadıköy projesinde toplam 1.337 adet daire bulunuyor. Kentplus Kadıköy satılık daireler 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Kentplus Kadıköy Evleri özellikleri de konut alıcılarının dikkatini çekiyor. Şöyle ki; farklı büyüklüklerde teraslar, birden fazla katta oluşturulan geniş kat bahçeleri, bloklar dahilinde ortak yeşil alan kullanımı, Fransız balkonu konut alıcılarına sunuluyor.

Kentplus Kadıköy proje özellikleri

-Açık ve kapalı otopark
-Açık yüzme havuzları
-Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
-Koşu / yürüyüş parkuru
-Spor Tesisi
-Meydan konseptli çarşı
-Vale, kuru temizleme, dekorasyon danışmanlığı gibi hizmetler

Kentplus Kadıköy fiyat listesi ve ödeme planı

Kentplus Kadıköy fiyatları 2017 güncelemelerine göre 680 bin TL'den başlıyor. Projede fiyatlar 1 milyon 600 bin TL'ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim yapılan Kentplus Kadıköy'de 120 ayda yüzde 0,50 oranında faiz ile kredi kullanılabiliyor. 

Kentplus Kadıköy nerede?

İstanbul Anadolu yakası Fikirtepe bölgesinde Emay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve Minibüs Yolu'na olan yakınlığı ve metrobüs ile metro da dahil olmak üzere bir çok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Bağdat Caddesi, metro, metrobüs ve Kadıköy'e olan yakınlığı ile dikkat çeken proje oturum ve yatırım için oldukça avantajlı bir bölgede yer alıyor. 

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri

Telefon: 444 20 01
Web Adresi: www.kentplus.com

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Kentplus Kadıköy