Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri

Kentplus Kadıköy projesine 444 20 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri

Kentplus Kadıköy projesi Emay İnşaat tarafından 27 bin 383 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 561 adet dairenin yer aldığı Kentplus Kadıköy projesi kapsamında 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri bulunuyor. Yüzde 1 KKDV oranının uygulandığı Kentplus Kadıköy satılık daire sahiplerine çarşı, vale, kuru temizleme, açık ve kapalı otopark, yüzme havuzu, spor alanları ve spor tesisi gibi imkanlar sunuyor.

Kentplus Kadıköy daire fiyatları Ekim ayıyla beraber güncellenmiş olup 453 bin TL’den başlıyor. Kentplus Kadıköy daire fiyatları 2+1’ler için 785 bin TL iken 3+1’ler için 1 milyon 70 bin TL olarak başlangıç fiyatı veriliyor. Bunların dışında Kentplus Kadıköy ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ve banka kredisi imkanı sunuluyor.

Kentplus Kadıköy nerede?
Kadıköy Fikirtepe’te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığı ile İstanbul’un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

Proje Bilgisi: Köy