Kentplus Kadıköy nasıl gidilir?

Kentplus Kadıköy nasıl gidilir? cevabına ve yol tarifine haberimizden ulaşabilirsiniz

Kentplus Kadıköy nasıl gidilir?

Kentplus Kadıköy nasıl gidilir? Sorusuna cevap vermeden önce projeden bahsedelim. Kentplus Kadıköy Evleri'nde 1+1'den 4+1'e kadar konut tipleri bulunuyor. Kentplus Kadıköy teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Kentplus Kadıköy projesi büyük parselde yer alan A ve B Blok, toplam 154.814 metrekare inşaat alanına; küçük parselde yer alan C Blok ise toplam 58.354 metrekare inşaat alanına sahip olup, bütün proje 6 adet bodrum kat üzerinde yükselen zemin + 24 ve zemin + 25 katlı konut bloklarından meydana geliyor.

Kentplus Kadıköy özellikleri

Kentplus Kadıköy'de bir meydan, çarşı alanı, vale, kuru temizleme, otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarıyla beraber spor tesisi yer alıyor.

Kentplus Kadıköy nasıl gidilir?

Kadıköy Fikirtepe'te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası'nın kalbi Kadıköy'de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi'ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na yakınlığı ile İstanbul'un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri

Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

 

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Kentplus Kadıköy