Kentplus Kadıköy ödeme planı

Kentplus Kadıköy ödemelerinde 2 farklı seçeneği konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor ve yüzde 10 indirim uyguluyor

Kentplus Kadıköy ödeme planı

Emay İnşaat projesi olan Kentplus Kadıköy projesi 27 bin 383 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Kentplus Kadıköy Evleri toplam 561 adet daireden meydana geliyor. Kentplus Kadıköy’de yer alan daireler 1+1’den 4+1’e kadar farklı tiplerde hayata geçiriliyor. Kentplus Kadıköy özellikleriyle de dikkat çekiyor. Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Kentplus Kadıköy satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor.

Kentplus Kadıköy özellikleri
-Çarşı, vale, kuru temizleme,
-Açık-kapalı otopark,
-Açık yüzme havuzları,
-Açık-kapalı çocuk oyun alanları,
-Koşu / yürüyüş parkuru,
-Spor tesisi.

Kentplus Kadıköy

Kentplus Kadıköy fiyat listesi
Kentplus Kadıköy satılık daire fiyatları son güncellemelere göre 453 bin TL’den başlıyor. Buna göre Kentplus Kadıköy fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 453 bin TL,
2+1 daireler 785 bin TL,
3+1 daireler 1 milyon 70 bin TL.

Kentplus Kadıköy ödeme planı
Kentplus Kadıköy ödeme planı kapsamında iki farklı seçenek sunuluyor. Kentplus Kadıköy ödemeleri peşin alımlarda ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca yüzde 25 peşinat ve kalan bakiye banka kredili ödenebiliyor.

Kentplus Kadıköy

Kentplus Kadıköy nerede?
Kadıköy Fikirtepe’te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığı ile İstanbul’un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

Proje Bilgisi: Köy