Kentplus Kadıköy satılık daire özellikleri!

Fikirtepe Kentplus Kadıköy projesi çevreyolu, E5 ve toplu ulaşım araçlarına oldukça yakın mesafede konumlandırılıyor

Kentplus Kadıköy satılık daire özellikleri!

14 Mart 2014 / Emlakwebtv
Anadolu yakası Fikirtepe bölgesinde hayata geçirilen Kentplus Kadıköy projesi, 27 bin 383 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Karma kullanım bir proje olarak hayata geçirilen Kentplus Kadıköy projesi, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 1337 adet dairenin inşa edildiği Fikirtepe Kentplus Kadıköy projesi satılık daire sahiplerine şu hizmetleri sunuyor:

-Açık ve kapalı otopark
-Açık yüzme havuzları
-Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
-Koşu / yürüyüş parkuru
-Spor Tesisi
-Meydan konseptli çarşı
-Vale, kuru temizleme, dekorasyon danışmanlığı gibi hizmetler

KentPlus Centrium ve KentPlus Newport gibi Ömer Çamoğlu imzası taşıyan KentPlus Kadıköy projesinde kompleks, konut ve ticaret fonksiyonları ile, otopark, servis, depo ve sosyal tesis alanları bulunuyor. Kentplus Kadıköy Evleri’nde kat bahçeleri, geniş bahçeler ve geniş teraslar yer alıyor. Büyük parselde yer alan A ve B Blok, toplam 154.814 metrekare inşaat alanına; küçük parselde yer alan C Blok ise toplam 58.354 metrekare inşaat alanına sahip olup, bütün proje 6 adet bodrum kat üzerinde yükselen zemin + 24 ve zemin + 25 katlı konut bloklarından meydana geliyor. A ve B Bloklarda 496'şar adet, C Blok'ta da 345 adet olmak üzere toplam 1337 adet daire yer alıyor.

Kentplus Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe bölgesinde inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, Çevreyolu, E-5 ve Minibüs Yolu'na yakın konumda yer alıyor. Ayrıca; metrobüs ve metro da dahil olmak üzere bir çok toplu ulaşım ağının odak noktasında bulunmasıyla tüm önemli merkezlere kolayca ulaşılabilecek güzergah üzerinde konumlandırılıyor.

Kentplus Kadıköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
Web Adresi: www.kentplus.com

Proje Bilgisi: Köy