Kentplus Kadıköy son durum

İnşaat çalışmaları hızla devam eden Kentplus Kadıköy'dün blok satışları da tamamlanmak üzere

Kentplus Kadıköy son durum

Kentplus Kadıköy son durum detaylarından önce proje özelliklerinde bakalım. Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında, Emay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kentplus Kadıköy tasarımlarını Mimar Ömer Çamoğlu yapıyor. Kentplus Kadıköy projesinde 561 adet daireye yer veriliyor. Kentplus Kadıköy satılık daire sahiplerine çarşı, meydan, spor alanları, kuru temizleme, otopark, yüzme havuzları, koşu ve yürüyüş parkuları, güvenlik, vale gibi hizmetler sunuyor.

Kentplus Kadıköy teslimleri için 2016 yılı düşünülüyor. 27 bin 383 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Kentplus Kadıköy 1+1’den 4+14’e kadar daire tiplerinden meydana geliyor. Kentplus Kadıköy daire büyüklükleri 25 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiuyor. 

Kentplus Kadıköy son durum
Kentplus Kadıköy projesinde inşaatı devam eden A ve B blok satışta. Bu bloklardaki 1+0, 2+1 ve 3+1 dairelerin tamamı satıldı. Az sayıdaki 1+1 dairenin satışı devam ediyor. Yapımına henüz başlanmayan C blok ise yakında satışa sunulacak. 

Kentplus Kadıköy nasıl gidilir?
Kadıköy Kentplus projesi Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakın konumda yükseliyor.

Kentplus Kadıköy adres bilgileri: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi 93/A Barış Apartmanı Ziverbey - Kadıköy, İstanbul

Kentplus Kadıköy telefon numarası: 444 20 01

Firma Bilgisi: Emay Inşaat
Proje Bilgisi: Kentplus Kadıköy