Kentplus Kadıköy telefon numarası

Kentplus Kadıköy telefon numarası detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz

Kentplus Kadıköy telefon numarası

Kentplus Kadıköy projesi Emay İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Kentplus Kadıköy projesinde 561 adet daire bulunuyor. Kentplus Kadıköy projesi kapsamında yer alan daireler 1+1'den 4+1'e kadar tasarlanıyor. Kentplus Kadıköy projesi teslim tarihi olarak 2016 yılı verilirken proje özlelikleriyle dikkat çekiyor. Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan Kentplus Kadıköy'de bir meydan, çarşı alanı, vale, kuru temizleme, otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarıyla beraber spor tesisi yer alıyor.

Kentplus Kadıköy iletişim bilgilerinden önce proje ile ilgili detaylı bilgilerden bahsedelim. Büyük parselde yer alan A ve B Blok, toplam 154.814 metrekare inşaat alanına; küçük parselde yer alan C Blok ise toplam 58.354 metrekare inşaat alanına sahip olup, bütün proje 6 adet bodrum kat üzerinde yükselen zemin + 24 ve zemin + 25 katlı konut bloklarından meydana geliyor.

Kentplus Kadıköy fiyatları ve ödeme planı ile ilgili bilgileri haberlerimizin detaylarından ulaşabilir ya da Kentplus Kadıköy satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Kadıköy Kentplus nerede?
Kadıköy Fikirtepe'te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası'nın kalbi Kadıköy'de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi'ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na yakınlığı ile İstanbul'un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kadıköy Kentplus iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com

 

Proje Bilgisi: Köy