Kentplus Kadıköy yüzde 30 kazanç garanti

İstanbul Kadıköy Fikirtepe’de Emaay İnşaat tarafından inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi yüzde 30 prim garantisi veriyor.

Kentplus Kadıköy yüzde 30 kazanç garanti

Toplam 27 bin 383 metrekarelik iki parsel üzerine yükselen Kentplus Kadıköy projesi karma kullanıma yönelik bir kompleks şeklinde hayata geçiriliyor. Yüzde 1 KDV avantajı ile satışı devam eden Kentplus Kadıköy projesinde Emaay İnşaat, yüzde 30 farkla geri alma garantisi veriyor. Yani teslimatta dileyen müştesi satın aldığı daireyi yüzde 30 fazlasıyla ve ödeme yaptığı şekilde geri iade edebiliyor. Böylece Kentplus Kadıköy projesinde daire alır almaz yüzde 30 kazanç elde etmiş oluyor. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak. Kentplus Kadıköy’de daire teslimlerinin ise Haziran 2016’da yapılması planlanıyor.

Kentplus Kadıköy 

Kentplus Kadıköy fiyatları;
Toplam bin 561 dairenin yer aldığı Kentplus Kadıköy’de 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Kentplus Kadıköy projesinde fiyatları 443 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlanıyor.

Kentplus Kadıköy 

Kentplus Kadıköy nerede?
Kadıköy Fikirtepe’te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda bir çok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın kalbi Kadıköy’de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi’ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na yakınlığı ile İstanbul’un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Kentplus Kadıköy 

Kentplus Kadıköy teslim tarihi?
Kentplus Kadıköy Fikirtepe
projesinde daire bedelinin yüzde 75'ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Projede teslimler 2016 yılını Aralık ayında gerçekleşecek. Kentplus Kadıköy Fikirtepe sosyal alanları arasında meydan konseptli çarşı, vale, kuru temizleme, açık-kapalı otopark, açık yüzme havuzları, açık-kapalı çocuk oyun alanları, koşu / yürüyüş parkuru, spor tesisi bulunuyor. 

Kentplus Kadıköy Fikirtepe iletişim:
Telefon: 444 20 01 
www.kentplus.com

Proje Bilgisi: Köy