Kentplus projesi

Kentplus projesi Emay İnşaat tarafından Fikirtepe'de inşa ediliyor

Kentplus projesi

Kentplus projesi, Emay İnşaat projesi olan Kadıköy Kentplus 27 bin 383 metrekare alan üzerinde yer alıyor. 561 adet daireden meydana gelen Emay Kadıköy Kentplus 1+1'den 4+1'e kadar konut tiplerinden oluşuyor. Kadıköy Kentplus Fikirtepe bölgesinde yükseliyor. Kadıköy Kentplus teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Kentplus projesi sosyal imkanlar
Meydan, Çarşı, Vale, Kuru temizleme, Otopark, Yüzme havuzu, Çocuk oyun alanları, Koşu ve yürüyüş parkurları, Spor tesisi

Kentplus projesi Bağdat Caddesi'ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na yakın konumda yükseliyor.

Kentplus projesi fiyat listesi
Emay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kadıköy Kentplus fiyatları 482 bin TL'den başlıyor. 1+1 daireler 482 bin TL'den başlıyor, 2+1 daireler 785 bin TL'den başlıyor, 3+1 daireler 1 milyon 70 bin TL'den başlıyor.

Kentplus projesi ödeme planı
Kadıköy Kentplus ödeme planı kapsamında peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı bulunuyor.Kadıköy Kentplus ödemeleri 2 seçenek sunuluyor. Yüzde 25 ve yüzde peşinat ödemeleri ile birlikte banka kredisi imkanı sunuluyor.

Kentplus nerede?
Anadolu Yakası'nın kalbi Kadıköy'de yükselen Kentplus Kadıköy, Bağdat Caddesi'ne, metroya, Söğütlüçeşme ve Fikirtepe metrobüs duraklarına, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na yakınlığı ile İstanbul'un her yerine çok kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Kadıköy Fikirtepe'te inşa edilen Kentplus Kadıköy projesi, çevreyolu, E-5 ve minibüs yoluna olan yakın konumda birçok toplu ulaşım ağının odak noktasında yer alıyor.
Kadıköy Kentplus iletişim bilgileri
Telefon: 444 20 01
www.kentplus.com