“Kentsel Dönüşüm” Antalya’da her yönüyle tartışılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirilecek, Kentsel Dönüşüm Zirvesi 14 Kasım’da Antalya’da gerçekleştirilecek

“Kentsel Dönüşüm” Antalya’da her yönüyle tartışılacak

13 Kasım 2013 / emlakwebtv
Deprem riski altında bulunan ve niteliksiz konut stoğuna sahip olan ülkemizi çok yakından ilgilendiren kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi” 14 Kasım 2013 tarihinde Antalya’da Harrington Park Resort Otel de yapılacak. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştirilecek, “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi”nde gelecek 20 yılda ülke gündeminin en önemli konularından biri olacak “Kentsel Dönüşüme” ilişkin tüm bilinmeyeler masaya yatırılacak.

Türk Ytong'un sponsor olarak desteklediği zirvede Yönetim Kurulu Başkanı F. Fethi Hinginar “Kentsel Dönüşüm Sürecinde İnşaat Malzemeleri Sektörüne Düşen Görevler” konulu bir değerlendirme yapacak.

Zirveye konuşmacı olarak katılacak olan Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği (BİTÜDER) Genel Sekreteri Meltem Yılmaz; bulunduğu coğrafya gereği depremin her zaman büyük bir risk olduğu Türkiye’de bilinçsiz ve yanlış yapılanma yüzünden daha fazla acı yaşanmaması için su yalıtımının önemini anlatan bir sunum yapacak.