Kentsel dönüşümden doğan fırsat: Yeşil yapılaşma

8 Haziran'da gerçekleştirilecek "Yeşil Rapido Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı", "Yeşil Yapılaşmada Kentsel Dönüşüm Fırsatı" konusunu masaya yatıracak. Konferansın İletişim Yönetimini ise BEZE Group üstlenecek

Kentsel dönüşümden doğan fırsat: Yeşil yapılaşma

Türkiye'de uygulanmakta olan kentsel dönüşüm süreci paydaşlarının bir araya geleceği "Yeşil Rapido 2. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı" 8 Haziran'da "Dünya Çevre Haftası" kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilecek. Etkinliğin konuşmacıları arasında dünyanın ilk dikey ormanı olma özelliği taşıyan Milano Bosca Verticale projesinin mimarı İtalyan Mimar ve Şehir Plancısı Stefano Boeri de bulunacak. 

Sektörün önemli isimlerini buluşturan etkinlik
Yeşil Yapılaşmada Kentsel Dönüşüm Fırsatı konusunun ana temasını oluşturacağı konferansa sektörün önemli isimlerinin katılımı bekleniyor.

Kentsel dönüşümde rol oynayan aktörlerin, gayrimenkul yatırımcıları ve yöneticilerinin yanı sıra kamu kurum yetkililerinin ilgi göstereceği etkinliğe akademisyenler ve sivil toplum kuruluşlarından da katılım hedefleniyor.

Etkinlik takvimi
“Yeşil Yapılaşmada Kentsel Dönüşüm Fırsatı” konusunun masaya yatırılacağı “Yeşil Rapido Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı” bu yıl ikinci kez gerçekleştiriliyor. İlkinin büyük ilgi gördüğü konferans, Lazzoni Otel’de 8 Haziran 2016 Çarşamba sabahı saat 09.00’da başlayacak.

Etkinlik, tam gün sürecek sunumlar ve iki oturum şeklinde yapılacak.